Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych zebranych w związku z organizacją Konferencji "Jesienne spotkania z kazuistyką „CASUS” Kraków-Katowice 11-13 września 2024 r".

Zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – RODO, uprzejmie informujemy, że:

  1. Dane osobowe Pana/Pani zostały zebrane w oparciu o przepis art. 6 ust. 1 lit. a, wyżej przywołanego rozporządzenia i będą przetwarzane wyłącznie w związku z organizacją konferencji, której Pan/Pani będzie uczestnikiem.
  2. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Instytut Ekspertyz Sądowych w Krakowie im. prof. dr Jana Sehna, zwany dalej: Administratorem.
  3. Może Pani/Pan skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych. Adres do korespondencji: Instytut Ekspertyz Sądowych im. prof. dra Jana Sehna, 31-033 Kraków, ul. Westerplatte 9, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 124228726.
  4. Administrator nie przekazuje Pana/Pani danych żadnym odbiorcom.
  5. Administrator nie zamierza przekazywać Pana/Pani danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  6. Ma Pani/Pan prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania danych.
  7. W związku z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych przez Administratora przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych.
  8. W oparciu o Pana/Pani dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Pana/Pani zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.